Ugrás a fő tartalomhoz

Rezervační systém Zenamu: naše hodnoty a myšlenky

Jak se snoubí technologie a vášeň pro dodávání kvalitní online služby lidem, kteří organizují skupinové lekce? Zjistěte, co nás motivuje a jak může Zenamu usnadnit práci i vám.

Příběh Zenamu: Z nadšení pro jógu k inovativnímu rezervačnímu systému

Jsme Bára a Honza, programátorka a programátor a zároveň životní parťáci 💚.

Z nadšení pro jógu a z původního malého hobby projektu vzniká od roku 2021 Zenamu, inovativní systém pro online rezervace, správu klientů a přijímání online plateb.

Zenamu je spolehlivý, jednoduchý a velmi flexibilní rezervační systém a je ideální pro všechny typy skupinového cvičení - jógu, pilates, tanec, tabatu a další. My sami Zenamu používáme k rezervacím ukázky systému pro naše klienty.

Pracujeme s našimi kamarády, několika dalšími nadšenci, a hlavně s vaší cennou zpětnou vazbou. Naším cílem je, aby organizace vašich lekcí byla snadná a šetřila vám čas i energii. Zenamu je navrženo tak, aby bylo intuitivní a jednoduché na používání pro vás i pro vaše praktikující, aniž byste potřebovali absolvovat složité školení.

Hozd létre első órádat, tanfolyamodat vagy workshopodat mindössze öt perc alatt.

Kötöttségek nélkül.

💼 Systém je transparentní a v případě zakoupení placené verze vás nečekají žádné další poplatky. Pro nováčky je buď zcela zdarma nebo se slevou 50 %, pro zkušené lektory a studia nabízíme cenově dostupný systém a odlazený bez nepříjemných překvapení a neočekávaného chování.

Máte otázku nebo s něčím potřebujete poradit?

Lépjen velünk kapcsolatba: support@zenamu.com

Köszönjük, hogy velünk vagytok 💚
Kíváncsi vagy, hogyan segítheti a Zenamu a vállalkozásodat?
Megértjük, hogy új rendszerekkel ismerkedni nem a kedvenc szabadidős tevékenységed 🙂

Találkozzunk online, és néhány perc alatt bemutatjuk rendszerünket, megválaszoljuk kérdéseidet, és segítünk fiókod létrehozásában.