Skip to main content

Rezervační systém Zenamu: naše hodnoty a myšlenky

Jak se snoubí technologie a vášeň pro dodávání kvalitní online služby lidem, kteří organizují skupinové lekce? Zjistěte, co nás motivuje a jak může Zenamu usnadnit práci i vám.

Příběh Zenamu: Z nadšení pro jógu k inovativnímu rezervačnímu systému

Jsme Bára a Honza, programátorka a programátor a zároveň životní parťáci 💚.

Z nadšení pro jógu a z původního malého hobby projektu vzniká od roku 2021 Zenamu, inovativní systém pro online rezervace, správu klientů a přijímání online plateb.

Zenamu je spolehlivý, jednoduchý a velmi flexibilní rezervační systém a je ideální pro všechny typy skupinového cvičení - jógu, pilates, tanec, tabatu a další. My sami Zenamu používáme k rezervacím ukázky systému pro naše klienty.

Pracujeme s našimi kamarády, několika dalšími nadšenci, a hlavně s vaší cennou zpětnou vazbou. Naším cílem je, aby organizace vašich lekcí byla snadná a šetřila vám čas i energii. Zenamu je navrženo tak, aby bylo intuitivní a jednoduché na používání pro vás i pro vaše praktikující, aniž byste potřebovali absolvovat složité školení.

Set up your first class, course, or workshop in just five minutes.

No commitment required.

💼 Systém je transparentní a v případě zakoupení placené verze vás nečekají žádné další poplatky. Pro nováčky je buď zcela zdarma nebo se slevou 50 %, pro zkušené lektory a studia nabízíme cenově dostupný systém a odlazený bez nepříjemných překvapení a neočekávaného chování.

Máte otázku nebo s něčím potřebujete poradit?

Contact us: support@zenamu.com

Thanks for being with us 💚
Curious as to how Zenamu can enhance your practice?
We get that learning new system isn't your favourite free time activity 🙂

Let's meet online. In just a few minutes, we'll introduce our system, answer your questions, and assist you in setting up your account.