Preskočiť na hlavný obsah

Rezervační systém se slevou 50 % pro začínající lektory

Ahoj všichni, kdo se vydáváte na dráhu učitele,

Pořádání skupinových cvičení je podnikání jako každé jiné. Sami dobře víme, jak náročná je organizace, ale i kvalitní propagace, komunikace s klienty, odbavování rezervací a často i nutnost řešit různá storna nebo vratky plateb za zrušené objednávky. To vše polyká obrovské množství energie a času, který byste raději věnovali svým klientům a přípravě na lekce, nebo prostě jen tak sami sobě.

Se vším výše uvedeným a mnohým dalším vám pomáhá Zenamu. Dáme vám 50 % slevu pro váš první rok v roli lektora.

Jak přesně sleva funguje?

Sleva je na první objednávku ročního Zenamu tarifu (samostatný lektor - Profesionál nebo Studio).

Kdo je „začínající“ lektor?

50% slevu od nás získá jakýkoliv lektor, který obdržel certifikát (MŠMT i RYT) od některé s námi spolupracujících partnerských škol do 12 měsíců předtím, než požádá o slevu.

Příklad: Certifikát byl vystaven 1. 1. 2023. O slevu požádáte 24. 12. 2023. Podmínka je splněna a lektor má nárok na roční slevu za používání Zenamu v období 24. 12. 2023 až 24. 12. 2024.

Jak o slevu požádám?

Vytvořte si účet v Zenamu – získáte 30 denní neomezenou verzi zdarma a bez závazků. Pokud se po 30 dnech rozhodnete Zenamu zakoupit a využít slevu 50 %, napište nám a v příloze pošlete fotku vašeho certifikátu.

Naši partneři

Ponúknite vašu prvú lekciu, kurz alebo workshop za 5 minút.

Za minútu ste tam.

Máte otázku nebo s něčím potřebujete poradit?

Napíšte nám: support@zenamu.com

Nie ste na to sami. Chápeme, že prechod na rezervačný systém nie je vaša obľúbená činnosť.

Pomôžeme vám, prevedieme vás a poradíme. Stretneme sa na platforme Google Meet, v priebehu niekoľkých minút vám predstavíme náš systém, odpovieme na vaše otázky a pomôžeme s nastavením účtu.

Bára & Honzaa celý tím Zenamu